Młodzi pisarze

Przede wszystkim o dziełach, które napisane są przez pióra młodych ludzi, ale i ogólnie o książkach.


  • Index
  •  » FAQ
  •  » Najczęściej zadawane pytania!

#1 2009-12-31 23:53:20

shine

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 9
Punktów :   

Najczęściej zadawane pytania!

1. Jak zostać moderatorem forum?
-> Musisz surowo przestrzegać regulaminu. Jeśli to zauważę, zapewne otrzymasz "powołanie". Możesz też spróbować napisać o tym na PW.

2. Dlaczego nie mogę nic pisać?
-> A nie zostałeś zbanowany? Jeśli nie, skontaktuj się ze mną poprzez maila [przemolski@o2.pl] albo GG [10899171]. Jeśli tak, to patrz pkt. 4.

3. Jak napisać dobrą książkę?
-> Trzeba próbować. Pomyśl, co cię ciekawi. Przeczytaj paręnaście książek, zmieszaj pomysły, dodaj własne, stwórz plan i pisz! Pamiętaj tylko, aby dawać wizję obserwowania zdarzeń. Nie pisz "wybiegli, otworzyli następne drzwi, poszli do domu". Czytelnik nie wie, czy działo się to w lecie, czy w zimie, w nocy, czy w dzień... Nie bój się przyczepić epitetu, po to jest!

4. Dostałem bana! Co robić?
-> Poczekaj miesiąc. Następnie odezwij się do mnie. Jeśli obiecasz, że poprawisz zachowanie na forum, zostaniesz zapewne odbanowany, chyba, że wcześniej tragicznie łamałeś regulamin. Przez pół roku od odbanowania będziesz mieć na koncie 3 ostrzeżenia. Każde kolejne oznacza wieczyste wykluczenie z forum. Po 6 miesiącach, w cyklu co dwumiesięcznym usuwamy po jednym warnie.

5. Mam kłopoty z rejestracją!
-> Sprawdź, czy wpisujesz dobry kod rejestracji, a później starannie wpisz hasła. Może login jest już zajęty? Nawet jeśli nie, spróbuj na innym. Poza tym, powodów może być wiele. Najlepiej jest się ze mną skontaktować (pkt. 2).

Możecie dopisywać swoje, ale sensownie! Od czasu do czasu będę zerkać ;d.

Offline

 
  • Index
  •  » FAQ
  •  » Najczęściej zadawane pytania!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nolimits.pun.pl www.grupaixssp.pun.pl www.elektrobram.pun.pl www.wiedzmin11.pun.pl www.elektropiro.pun.pl